İstanbul Perde ‘den alabileceğiniz hizmetler ve daha fazlası.

Tüm perde çeşitleri ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz arzu ettiğiniz tüm perde modelleri istediğiniz ölçüde özel olarak üretilir ve istediğiniz mekana montajı sağlanır.

Zebra Perde

Zebra Perde

Zebra Perde stor perdelerden daha sonra imal edilmeye başlamış ve stor perdelerin evde ışık alabilmek amacı ile sürekli olarak yukarı çekilmesi işlemini ortadan kaldırmak ve bir nebze de olsa tül perde görünümü sağlamak amacı ile imal edilmiş çift katlı bir kısmı tül bir kısmı kumaş olarak üretilen ürünlerde yapılan perdelerdir.

Yatak Odası Perdesi
Yatak Odası Perdesi

Çiftlerin yatak odaları oldukça önemlidir. Gün bittiğinde işinizden çıktığınız zaman güzel bir uyku uyumak için yatak odanıza gidersiniz.

Mutfak Perdesi
Mutfak Perdesi

Mutfak kadınların kendini iyi hissettiği alanlardır. Vakitlerinin çocuğunu burada geçirdikleri için mutfak dekorasyonuna oldukça fazla önem veriyorlar.

Stor Perde

Stor Perde

Stor Perde bir aluminyum boru üzerine kumaşın yaylı veya zincirli bir mekanizmayla rulo şeklinde sarılmasıyla çalışan bir sistemdir. Kumaşın gergin durmasını sağlamak amacıyla etek kısmında bir lama profili yer alır. Kumaş çeşitlerine göre kumaş eni 200 cm,240 cm veya 300 cm olabilmektedir.

Kruvaze Tül Perde
Kruvaze Tül Perde

Kruvaze Perdeler, evinize fazlasıyla şık ve hoş bir görüntü katacaktır. Kırışmaz tüldem imal edilen Fransız kumaşlı Kruvaze Perdeler,   kaliteyi yansıtacaktır.

Çocuk-Odası-Perdesi
Çocuk Odası Perdesi

Çocukların ve gençlerin odasında zevkinize uygun perde kullanmanız çocuklarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. Çocuklarınız ve gençler odalarının kendilerine özgü olmalarını ister.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Perde dediğin insanın evini gösteren bir etkendir. Perde'de kalite ise size kullanım kolaylığı sağlar. Sarkmayan,kırışmayan,solmayan bir perde sizi uzun yıllar idare edebilir. Bizler İstanbul Perde olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara size ulaştırmayı şirket misyonu olarak kabul ettik.

istanbulperde
Yüzlece Ürün
Modeli

Her çeşit üründen alternatif yüzlerce seçenek imkanı.

Gebze İstanbul Perde
Hızlı Servis İmkanı

Konusunda uzman teknik personelimiz ile yerinde hızlı çözümler.

hayalinizdeki-tasarımlar
Uygun Fiyat Garantisi

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Kruvaze Tül Perde
Müşteri Memnuniyeti

En büyük sermayemiz olan mutlu müşteriler kervanına sizde katılın.