İstanbul Perde Hakkımızda...

İstanbul Perde 2000 yılından beri siz değerli müşterilerimize Gebze ‘de hizmet vermektedir. 18 yıldır edinmiş olduğu tecrübe ile müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini titizlik ile yerine getirmeyi görev bilmiş güven kalite ve uygun fiyat esaslı çalışmaya devam etmektedir. Her zaman yenilikçi ve inovasyonel olmaya devam etmektedir.

18 yıldır kesintisiz hizmet.
2000 üzerinde mutlu müşteri.
400 farklı model ve tasarım.
Satış öncesi ve sonrası destek.
%100 müşteri memnuniyeti.
Kaliteli ürün garantisi.
Dünya markalarında tecrübe. Kaliteli hizmet anlayışı.

1-Gelelim

Bizi Arayın

İster Whatsapp ‘dan İster Telefon Numaramız ‘dan Bize Ulaşın.

Size Gelelim

Size Gelelim

Size gelelim gerekli ölçüleri alalım istediğiniz modeli belirleyelim.

Teslim Edelim

Teslim Edelim

Hayalini kurduğunuz perdelerinizi özenle montaj ederek teslim edelim.

Perde'de Kalitenin Ve
Uygun Fiyatın Adresi!

Gebze İstanbul Perde 2000 yılından beri siz değerli müşterilerimize Gebze'de hizmet vermektedir. 18 yıldır edinmiş olduğu tecrübe ile müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini titizlik ile yerine getirmeyi görev bilmiş güven kalite ve uygun fiyat esaslı çalışmaya devam etmektedir. Her zaman yenilikçi ve inovasyonel olmaya devam etmektedir.

perde

misyonumuz

Temiz ve düzgün ticaret, kaliteli ve uygun fiyat, memnun mutlu müşteri!

Uzun yıllar boyunca yapmış olduğumuz ticaret bizlere öğretti ki müşteri memnuniyetinden daha değerli bir yatırımın olmadığıdır. Bunun bilinci ile en başından en sonuna kadar şaffaf ve müşteri odaklı çalışma prensibi bizim en önemli şirket politikalarımızdan biri olmuştur.  Binlerce mutlu müşteri biriktirmenin haklı sevinç ve gururunu yaşamakta ve paylaşmaktayız.